מדיניות החזרים

אנו מקווים שכל לקוח יפיק את מירב ההנאה מהמוצרים שרכש דרך האתר, אולם אם ברצון הלקוח לחזיר מוצר תקין שנרכש באמצעות האתר, מכל סיבה שהיא, ניתן לעשות זאת תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, בלווית הקבלה המקורית מאתר קנאמרקט ובהתאם למדיניות החזרים.

על המוצר שהוחזר להיות באריזתו המקורית, ושלא נעשה במוצר כל שימוש. המוצר יהיה תחת אחריותו של הלקוח עד רגע קליטתו במשרדי קנאמרקט.

יש לשים לב שכל החזרה של מוצרים לא רצויים או פגומים חייבת להיות מאושרת על ידי קנאמרקט באמצעות הטלפון או דרך הדואר האלקטרוני.

כל סחורה שתשלח ללא הסכמה מראש של קנאמרקט תשלח בחזרה ללקוח ועל חשבונו של הלקוח*.

במידה והלקוח מעוניין בהחלפת המוצר שנרכש במוצר אחר, הלקוח יחויב עבור המשלוח של המוצרים החדשים, ובנוסף עבור כל עלות נוספות עקב תמחור שונה של המוצרים. זיכוי כספי יינתן רק במידה ומוצרים שהוחלפו יהיו זולים מן המוצרים המקוריים שנרכשו ובכיסוי עלויות המשלוח.


מוצרים פגומים

כל מוצרים נבדקים בטרם המשלוח לכתובת הלקוח, אולם יתכנו מקרים בהם מוצר נפגם בזמן המשלוח והגיע לכתובתו של הלקוח כאשר הוא פגום.

במקרה בו מוצר נשלח ללקוח ונמצא עם הגעתו פגום, שבור ו\או נזוק, על הלקוח ליידע את קנאמרקט באמצעות הדואר האלקטרוני בצירוף תמונה של המוצר הפגום וקבלה על רכישתו של המוצר וזאת לפני ביצוע כל פעולה אחרת על ידי הלקוח.

מרגע קבלת הודעת הלקוח בדואר האלקטרוני בצירוף כל התמונות הרלוונטיות לעניין, תיבחן טענת הלקוח ובאם תימצא נכונה יישלח ללקוח מוצר חדש תואם. ייתכן כי הלקוח יידרש להשיב את המוצר הפגום בחזרה לחברת קנאמרקט, כאשר עלויות המשלוח יכוסו על ידי חברת קנאמרקט.

מוצר אשר נעשה בו שימוש לא יוחלף והלקוח לא יזוכה בגינו. על המוצר להישלח לקנאמרקט כאשר הוא באריזתו המקורית.

במידה והמוצר שרכשת אינו פועל כראוי, בטרם פנייה לאתר קאנמרקט, בדוק את הוראות ההפעלה עבור המוצר בעלון המצורף. לרוב, יהיה ניתן למצוא מידע על שאלות נפוצות, מדריכים ואחריות, באתר.

שים לב: המוצרים באתר אינם כוללים אחריות למעט מכשירי אידוי. אנא בדוק את תנאיי ומשך האחריות לפני רכישת מאייד.


התקבל מוצר לא נכון

אנו עושים מאמצים, בודקים היטב כל הזמנה והזמנה, ומוודאים שהמוצר\ים נשלחים לכתובת הלקוח הם כפי שהוזמן, אך יחד עם זאת, לעיתים רחוקות ישנן תקלות. אם קרה שלקוח קיבל לידיו מוצר שלא הוזמן על ידו, אנו נשמח להחליף עבורו את המוצר במוצר שרכש וזאת ללא תוספת תשלום.* על הלקוח לשלוח תמונה של המוצר שהתקבל יחד עם צילום הקבלה לכתובת הדואר האלקטרוני של אתר קנאמרקט וזאת לפני ביצוע כל פעולה אחרת.

מרגע קבלת כל המידע הדרוש ואימותו, יוחלף המוצר בהקדם האפשרי. ייתכן והלקוח ייאלץ לשלוח בחזרה את המוצר\ים שלא הזמין, ובמקרה כזה עלויות המשלוח יכוסו על ידי אתר קנאמרקט.*


קבלת זיכוי

ניתן לקבל זיכוי כספי בהחזרת מוצר תקין בלבד באריזתו המקורית, בצירוף קבלה ושלא נעשה במוצר כל שימוש. הזיכוי ינתן תוך 7 (שבעה) ימי עסקים מיום קבלת הקבלה ו\או המוצר. על המוצר שהוחזר לעמוד בתנאי מדיניות החזרת המוצרים.

הזיכוי הכספי יבוצע באותה הדרך בה בוצע התשלום בעת ביצוע ההזמנה. אולם, קנאמרקט רשאית להציע והלקוח רשאי להסכים או לבקש, לפי עניין, בדרך זיכוי אחרת.

  • ניתן להחזיר מוצר בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר בצירוף קבלה, באריזה המקורית ושלא נעשה בו שימוש.
  • אנו ממליצים לשמור על טופס מעקב ו\או קבלה מדואר ישראל לאחר שליחה של מוצר בחזרה. מאחר ואנו לא אחראיים למוצרים שאבדו בזמן משלוח אלינו.
  • אנו לא מקבלים מוצרים שנעשה בהם שימוש.
  • אנו שומרים על הזכות לסרב לזיכוי או החלפת מוצר במידה ואינך עומד במדיניות החזרת מוצרים.
  • זכויותייך הסטטוטוריות בתור צרכן אינן מושפעות.

*אנו מבקשים לשלוח מוצרים באריזה המקורית דרך דואר רשום באחד מסניפי דואר ישראל. אנו לא נזכה עליות נוספות עבור שירותי משלוח פרטים ו\או שירותי משלוח אקספרס.