מה הם מכשירי אידוי (וופורייזרים)?

מה הם מכשירי אידוי (וופורייזרים)? אידוי קנאביס רפואי בעזרת מכשירי אידוי הינו פופולארי מאוד בקרב מטופלים המחפשים להנות מהצמח ולהפיק את המירב ממנו, וכל זאת ללא הרעלים המזיקים הנמצאים בעשן הנוצר מבעירה בעישון רגיל. במרבית המקרים מכשירי אידוי מעט גדולים ולא ניידים, אך עם התקדמות הטכנולוגיה אנו חוזים בכניסה מואצת של עטי האידוי לשוק העולמי. עט אידוי הוא מכשיר אידוי (וופורייזר) קטן ונייד בצורת עט. לרוב העט יהיה מורכב משלושה חלקים:

  • סוללה
  • גוף חימום
  • תא למילוי הקנאביס

הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו מאפשרת את יצירתם של מכשירי אידוי קטנים, ניידים, נוחים ודיסקרטיים. שילוב תכונות אלו במכשיר אחד הפך את מכשירי האידוי לפופולריים בתוך זמן קצר, כשהם מאפשרים למעשנים לאייד בכל מקום ובכל מצב. אחד מהיתרונות הבולטים בעטי האידוי הוא המהירות בה הם מוכנים לשימוש. במקום לחכות מספר דקות שגוף החימום יתחמם, מרבית עטי האידוי מוכנים לשימוש תוך פחות מ-5 שניות. מכשירים אלו הם אידיאלים לשמירת רמת ה-THC בצמח בין שאיפה לשאיפה ללא פגיעה מיותרת בקנבינואידים וללא בעירה של חומר. אלו חמשת הסיבות העיקריות מדוע, עבורנו, הגיע הזמן לעבור למכשירי אידוי.

1. זה הרבה יותר בריא

אחד ההיתרונות העיקריים בשימוש במכשיר אידוי או וופורייזר הוא שתהליך 'העישון' הרבה יותר נקי ובריא. המאייד מחמם את הקנאביס\צמחי מרפא לנקודה שבה הקנאבינואידים מתאדים, ללא שריפה ישירה של הצמח. כתוצאה מכך, האדים הנפלטים לא מכילים עקבות של פחמן דו חמצני, זפת, או רעלנים אחרים הנמצאים בעשן.

מכשירי אידוי דה בודהה
מכשיר אידוי דה בודהה – Da Buddha Vaporizer

כשקנאביס נשרף, העשן הנוצר מכיל בקירוב ל-88 אחוז של חלקיקים שאינם מגיעים מקנאבינואדים, כך שרק חלק קטן, שבאמת בריא עבורנו, מגיע בסופו של דבר אלינו דרך העשן. מרבית הקנאבינואדים נשרפים ונהרסים בחשיפה לחום ישיר ובעירה, ובמקום זאת, נפלטים חלקיקים רעילים הפוגעים בנו. במכשירי אידוי, ההפך הוא הנכון. האדים הנפלטים מצמח הקנאביס בשימוש במכשיר אידוי (וופורייזר) מכילים כ-95% קנאבינואידים, וחמשת האחוז הנותרים מורכבים מפחמימנים ארומטיים רב-טבעתיים וקריופילינים – שמן אתרי לא רעיל הנמצא בקנאביס והרבה צמחים אחרים בטבע. התוצאה היא שפעולת האידיו בריאה באופן משמעותי לעומת עישון רגיל.

2. זה חסכוני בכסף בטווח הארוך

כפי שצויין מקודם, מכשירי אידוי יעילים לאין שיעור כשזה מגיע להפקת המקסימום מן הצמח. מחקרים מראים שמכשירי אידוי יעילים בעשרות אחוזים לעומת עישון רגיל. במילים אחרות, נדרשת כמות הרבה יותר קטנה של קנאביס להשגת תוצאות ראויות, לעומת עישון רגיל של הפרח. אם נאמר שיעילות מכשיר האידוי לעומת עישון רגיל גבוהה בכ-30 אחוז, משמעות הדבר היא שניתן גם להשתמש בשליש פחות מן החומר שהיה נדרש בזמן עישון רגיל. החסכון העצום יכול לכסות את עלות הוופורייזר בתוך זמן קצר. הכל תלוי בכמות הצריכה שלך

3. אין יותר עשן וריח שנדבק

מכשירי אידוי אטמוס ג'אמפ - Atmos Jump
מכשיר אידוי אטמוס ג'אמפ – Atmos Jump

מכשירי אידוי לא מפיקים עשן סמיך שנשאר הרבה זמן באוויר כמו בבעירה רגילה. מכיוון שאין זפת או כימיקלים אחרים שנשארים הרבה זמן באוויר ונתפסים לבגדים וחפצים אחרים, לא נשאר גם ריח. האדים נידפים תוך שניות ספורות לאחר הנשיפה, ורק אלו שנמצאים בסביבה הסמוכה אליכם יריחו לפרק זמן קצר את האדים.

יש לכך יתרונות רבים. ראשית, הבגדים, הבית והסביבה הקרובה לא תסריח יותר מעשן, ושנית זה מוסיף אלמנט של חשאיות מאחר ואדים מתפוגגים באוויר תוך מספר שניות. זהו יתרון יחודי מאחר וניתן לאייד כמעט בכל מקום ללא חשש. הדבר בא לידי ביטוי במיוחד בעטי האידוי החדשים בשוק.

4. קל להגיע לאפקט הרצוי

בניגוד לדרכים אחרות של צריכת קנאביס, מכשירי אידוי מאפשרים שליטה מעולה בכמות הנשאפת. קל להגיע לסטלה הרצויה, ומכיוון שהרבה ממכשירי האידוי החדשים פועלים בצורה אחידה ושווה במהלך חימום הפרח בניגוד לבעירה רגילה, אפשר להיות בטוחים שמפיקים את המירב מן הצמח.

5. אף אחד לא צריך לדעת

הריח החזק והמיוחד של הפרח ניתן לזיהוי בקלות. חשבו על מספר הפעמים שבהם יכולתם בקלות לדעת שמישהו בסביבה הקרובה אליכם מעשן. מי שמאייד ולא כל כך מעוניין שכל העולם יהיה שותף לחוויה יכול להיות רגוע. מכשירי אידוי ניידים כמעט ולא תופסים מקום, ובמידת הצורך תמיד ניתן להכניס אותם לכיס או לתיק, ואחר כך להמשיך מאותה נקודה ללא איבוד של חומר. בהרבה מקרים הם נראים כמו סיגריה אלקטרונית רגילה. כמעט ואין ריח כך שאפשר להסתובב בין אנשים מבלי שאף אחד ישים לב. מאוד שימושי למי שצריך את השכטה שלו גם בזמן תנועה.

כפי שאתם רואים, ישנם מספר רב של יתרונות יחודיים למכשירי אידוי על עישון רגיל. בסופו של דבר, המכשירי אידוי חוללו מהפכה בדרך בה אנו צורכים קנאביס – ולטובה. זה אולי מרגיש כמו השקעה כספית גדולה בטווח הקצר, אבל אם אתם יכולים להרשות לעצמכם אחד, זו היא השקעה איכותות שלא תצטערו עליה.

לרכישת מכשירי אידוי (וופורייזר).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *